Raport miesiąca

Listopad 2026 w kulturze

7503 wydarzeń kulturalnych w kalendarzu gdzieposztuke.pl w listopadzie 2026, najwięcej w rodzajach: koncerty, teatr i taniec, warsztaty. Stan na 28 października 2026.

7503wydarzeń w programie
156z wolnym wstępem (2%)
897z biletem do 50 zł
95 złmediana najtańszego biletu

Rodzaje wydarzeń

  • Koncerty2927
  • Teatr i taniec2904
  • Warsztaty387
  • Wystawy343
  • Spotkania i wykłady314
  • Festiwale209
  • Kino205
  • Wernisaże127
  • Inne87

Miasta

Liczby pokazują, ile wydarzeń jest w naszym kalendarzu, a nie ile odbywa się w mieście: zależą od tego, ile źródeł z danego miasta czytamy. Nie są rankingiem miast.

MiastoRazemKoncertyTeatr i taniecWarsztatyWystawyWolny wstępDo 50 zł
Warszawa170151058311510255210
Kraków55821923231222103
Poznań5552251505128726
Wrocław406162103253347101
Gdańsk347158804623043
Łódź26889129207133
Bydgoszcz203833818808
Katowice185987231020
Lublin154585810171710
Szczecin150673341668
Białystok1407835413012
Gdynia1306146108016

Najbardziej zapełnione dni

  • sobota, 7 listopada 656 terminów
  • niedziela, 8 listopada 577 terminów
  • sobota, 14 listopada 576 terminów

Dla redakcji i blogów

Dane można cytować z podaniem źródła i linkiem do tej strony. Potrzebujesz węższego zestawienia, np. premier teatralnych albo wydarzeń dla dzieci w jednym mieście? Napisz: redakcja@gdzieposztuke.pl.

Źródło: kalendarz wydarzeń gdzieposztuke.pl, raport „Listopad 2026 w kulturze” (https://gdzieposztuke.pl/raport/listopad-2026), stan na 28 października 2026.

<a href="https://gdzieposztuke.pl/raport/listopad-2026">Listopad 2026 w kulturze: raport gdzieposztuke.pl</a>

Jak liczymy

  • Liczymy wydarzenia widoczne w kalendarzu, które w listopadzie 2026 się odbywają albo trwają (wystawa otwarta od poprzedniego miesiąca też jest w programie). Spektakl grany kilka razy to jedno wydarzenie.
  • Program zbieramy automatycznie ze stron instytucji i systemów biletowych, a to samo wydarzenie z kilku źródeł zapisujemy raz.
  • Wolny wstęp i ceny pochodzą z opisów organizatorów. Mediana dotyczy 4764 płatnych wydarzeń z podaną ceną i liczy najtańszy bilet.
  • Liczby rosną, kiedy organizatorzy publikują program, więc raport na bieżący i przyszły miesiąc zmienia się z dnia na dzień.